Hakkımızda

Perçin ve Özel Bağlantı Elemanları

Firmamız 1993 yılında AVDEL marka perçin ve perçinleme makinalarının Türkiye pazarında satışı ve teknik destek hizmeti ile meslek hayatına başlamış, 2000 yılından itibaren BRALO marka perçinleme sistemlerinin Turkiye'deki satış ve pazarlama faliyetlerini yürütmüştür.

Özellikle Otomotiv Ana ve Yan Sanayi  ila Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi firmalarına en uygun fiyat ve kalitede, doğru zamanda teslimat ilkesi ile tedarik sürecini yönetmiştir.

2012 yılından itibaren kendi patentli ticari markamız olan "TEKNOLOJİPERÇİN’ ile mühendislik ve  dizayn hakkı tarafımıza ait olan IFI 114 & 126 ve DIN 7337 normlarında, perçinlerin satış ve pazarlaması ile Türk İmalat Endüstrisine yüksek kalitede normlara uygun perçin malzeme   tedariğine devam etmeyi amaç edinmiştir.

Firmamızın ISO 9001:2008 kalite yönetim sitemi, sürecin garantisidir. Firmamız ayrıca Avdel, Pop, Huck, Far, Gesipa, PEM, Conti-Reminc gibi   OEM özel bağlantı elmanlarının proje geliştirme ve tedarik süreçlerinde firmalara teknik destek vermekte ve servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

OEM olarak talep edilen perçinlerde PPAP kalite belgeleri ile birlikte tedarik sağlanmaktadır.

HVCA J2064 Klima Rakor ve Hortum Sistemleri

Firmamız HVCA konusunda 2010 yılından itibaren Burgaflex Marka A/C Klima Rakor ve Hortum sistemlerinin Türkiye pazarında teknik mühendislik ve satış faliyetlerine başlamış, özellikle Ford/Kale-Bergstrom (Jumbo Transit) projesinde üstün tedarik başarısı sağlamıştır.

2014 yılından itibaren Ford, GM ve Toyota grubuna OEM ürün tedarik eden ATCO USA firması ile distribütorlük anlaşması sağlanarak teknik satış proje ve pazarlama faliyetlerine devam etmektedir.

Özellikle AIR-O-CRIMP kelepçeli rakor ve hortum ürünleri ile pazarda güçlü yer edinmek hedefimizidir.

Kaynak Grubu

Firmamız Böhler Kaynak Grubuna bağlı Fontargen Brazing firması ile 2014 Temmuz da bayilik anlaşması yaparak Türkiye pazarında tek satıcı olarak teknik satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Hedefimiz pazarda sert lehimle konusudnda teknik destek vererek en uygun Lehimleme Teli ve Flux sistemlerini sunmaktır.

Özellikle HVCA ve Otomotiv şasi/motor uygulamarında teknik çözümler sunmak ana hedefimizdir.

Civata ve Somun Grubu / KAN-BAN

Firmamız standart civata ve vida gruplarında firmalara özel KAN-BAN işletmesi yapmakta ve günlük olarak tedarik süreçlerlerini takip ederek üretim bantlarına  just-in time malzeme temin etmektedir.

Copyright © 2022,  Teknoloji Perçin Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.  |  Her hakkı saklıdır.